بنام یکتا بی همتا، خالق تمام هستی ها  


               آسایش و آرامش شما                     آرزوی دیرینه ما

شرکت بهسازان سفینه سلامت با افتخار و علی رغم وجود مشکلات و فراز و نشیب های فراوان توانست با اتکال به قادر متعال و همیاری، مساعدت و اعتماد بی منت و کم نظیر شما بزرگواران بی مدعا در طول سالهای گذشته، علاوه بر تودیع بالاترین منافع اقتصادی به سرمایه گذاران و اعضاء، والاترین و بهترین خدمات را در زمینه های گردشگری، زیارتی، درمان، توریسم درمانی، اعطاء تسهیلات قرض الحسنه و ساخت زیرساخت های مرتبط با موضوع اساسنامه را در سطوح عالی ارائه نماید (مشک آن است که ببوید، نه آن که عطار بگوید).
لذا وظیفه اصلی ما کسب اعتماد شما عزیزان بوده و تعهد خطیری که برای خود متصور هستیم، اینکه خدمت و حل مشکلات اقتصادی شما با استعانت از ذات باری تعالی، افتخاری بزرگ برای ما است و خدای سبحان را بر این توفیق عظما سپاسگذاریم. امیدوارم اقدامات و خدماتی که از قبل شروع شده و امروز و فردا نیز به حول قوه الهی ادامه خواهد یافت، توام با نتایج قابل قبول و رضایت شما باشد و ما را به سمت و سوی ارائه خدمات بی منت و خالصانه و خداپسندانه رهنمون سازد انشاءالله.
خدایا تورا شکر و سپاس بیکران که به ما توفیق خدمات صادقانه به شریفترین بندگانت(تلاشگران عرصه درمان و سلامت کشور)عنایت کردی.

 

محمد علی محمدی
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره