هوالنور

هتل آپارتمان سه ستاره VIP بین المللی سفینه سلامت نور


شرکت بهسازان سفینه سلامت در راستای ارائه خدمات اقتصادی، اقامتی، رفاهی، درمانی و.... به دنبال درخواستهای مکرر همکاران محترم  حوزه درمان کشور  مبادرت به اجرای طرح نور در قالب ساخت هتل آپارتمان سه ستاره بین اللمللی VIPبا تمام امکانات در بهترین مکان توریستی سواحل دریای خزر( شهرستان نور، بلوار امام خمینی،  خیابان شاهد) نموده است که به حمدالله مورد استقبال کم نظیر پزشکان، پرستاران و سایر کادرهای درمان واقع شده است.
این پروژه در زمینی به مساحت 876 متر مربع، در 11 طبقه(8طبقه مسکونی و 3 طبقه تجاری-اداری) و با 6000 مترمربع زیربنا در شهر نور، خیابان امام خمینی، خیابان شاهد واقع شده است. امتیازات ویژه این هتل آپارتمان عبارتند از:

  • مالکیت شش دانگ واحدها به نام خریدار و ارائه سند منگوله دار
  • دارای موقعیت تجاری ویژه
  • بازگشت اصل سرمایه در طی حداکثر 3 سال
  • افزایش ارزش افزوده نسبتا بالا در مدت کوتاه
  • انعقاد قرارداد با سفر کارت‌های ملی و رهن و اجاره دادن با اذن مالک در زمانهای بلا استفاده و واریز مبالغ و اجاره بها به حساب مالک

مشخصات کلی پروژه بر اساس نقشه‌های معماری شامل واحد‌های یک خوابه 70 متری، واحد‌های دو خوابه 90 متری، سه خوابه 110 متری است. از امکانات این هتل آپارتمان می‌توان به آسانسور، سیستم تهویه عالی، یخچال، مبل و تلویزیون32اینچ LCD در واحد‌ها، استخر، سونا، جكوزي، رستوران و سلف سرویس، کافی شاپ، تالار با گنجایش 1000 نفر، پاركينگ اختصاصي، تاکسی سرویس، مهمانداری، لاندری، اینترنت وایرلس رایگان در لابی، پخش فیلم و موسیقی 24 ساعته و ... اشاره کرد.

 

 

برای مشاهده شرایط خرید از پروژه نور اینجا را کلیک بفرمایید.